לפני הקמת מיזם חדש או עסק חדש ובמהלכו עולות מספר שאלות קריטיות הנוגעות לאופי הפעילות, היישות משפטית, סוגיות של תכנון מס, מיקום הנהלת החשבונות, בחירת רואה החשבון וכו'.
על מנת להקל על היזם פיתח משרד רואי החשבון אייל רז ושות' את שיטת SmartBiz לעסק החדש. השיטה כוללת הדרכות והנחיות מפורטות המתמקדות בכל הנושאים העיקריים הרלוונטים בעת פתיחת עסק חדש. אנו מאמינים כי יזם העומד לפני הקמת עסק חדש חייב להבין את מכלול הסוגיות הרלוונטיות בשלב הקמת העסק על מנת להקל על תחילת דרכו העסקית.

הסוגיות העיקריות העולות בעת הקמת עסק:

צוות משרד רואי החשבון אייל רז ושות' הינו בעל ניסיון רב הן בצד החשבונאי והן בצד העסקי – ולכן, הערך המוסף שניתן ללקוח הוא גבוה באופן ניכר. מנהל המשרד, רו"ח אייל רז הינו יזם ואיש עסקים מעבר להיותו רו"ח בכיר. כל תהליכי העבודה, הייעוץ, השירותים וההדרכה שניתנים על ידי המשרד, מבוססים על ניסיון של שנים לצד השכלה פיננסית פורמאלית.

שיטת SmartBiz לעסק החדש שלך כוללת:

היבטיים עסקיים:

רשויות המס:

משרד רואי החשבון אייל רז ושות' מעודד יזמים צעירים. אם אתם מקימים עסק/מיזם חדש אתם זכאים להטבות נוספות הניתנות ללקוחות חדשים המצטרפים למשרדנו! לצפייה בהטבות לחץ כאן!
כאמור, הסוגיות העומדות בפני היזם בעת הקמת חברה / עסק הן רבות : איך נחסוך במס? האם לעדיף להיות עוסק מורשה? האם עדיף להיות עוסק פטור? האם עדיף להיות חברה בע"מ? האם ניתן לקזז הוצאות כאשר העסק פועל מהבית? איזה הוצאות מוכרות? איך אוכל לדעת אם לעסק שלי יש פוטנציאל עסקי? האם ניתן לבצע תכנון מס לעסק חדש? כיצד מודיעים לרשויות המס כשפותחים עסק? מה זה ניהול ספרים? האם אוכל לקבל פטור מניכוי מס במקור? האם ניתן להיות גם עצמאי וגם שכיר במקביל?. חלקן של השאלות מחייב קבלת החלטה לפני הקמת המיזם אחרת עלול להיווצר ארוע מס ובזוז משאבים מיותר. על מנת לקבל תשובות באופן מסודר הנך מוזמן ליצור קשר מיידי עם משרד רואי החשבון אייל רז ושות' בטלפון 9522794 – 03 או בדואר אלקטרוני eyal@erh.co.il ולקבל מרואה החשבון אייל רז הסבר על שיטת SmartBiz לעסק החדש. ההדרכה ניתנת ללא תמורה ובאופן מיידי ללקוחות חדשים המצטרפים למשרד!

לצפייה בפינת הטיפ היומי ליזם המתחיל שמפרסם רואה החשבון אייל רז באתר Economist לחץ כאן