Online

הנהלת חשבונות - מסחר באינטרנט

במשרדנו אייל רז ושות' אנו מתמחים בהנה"ח לעסקים ולעוסקים בתחום המסחר האלקטרוני, בין אם יש לכם חנות באיביי, אמזון, שופיפיי, ווקומרס או חנות עצמאית, סולקים אשראי, פייפאל, בייטקוין או פילמוס אנחנו כאן עבורכם.

החלנו להתמחות בתחום ניהול חשבונות למסחר אלקטרוני מתוך הבנה ואמונה שזה תחום העתיד ולא היה שום מענה מקצועי מספק, היום אחרי מאות לקוחות מרוצים ועשרות אלפי חנויות, למדנו ולימדנו, התפתחנו יחד עם התחום ואנו המשרד הגדול ביותר המתמחה בתחום המסחר האלקטרוני וחנויות האונליין, אנחנו מזמינים לפנות לשיחת ייעוץ חינמית ולקבל הדרכה בכל הקשור להקמת עסק: מיסוי, ניהול ספרים, תוכנות ייעודיות להנהלת חשבונות לעסקים דיגיטליים וכמובן ליווי ועזרה בפתחית תיקים ברשויות המס.

משרד רואה חשבון אייל רז ושות' הוא המשרד הגדול בארץ בתחום המכירות באינטרנט, המשרד מספק הנהלת חשבונות למאות עסקים העוסקים במסחר אלקטרוני, עסקים דיגיטליים וכו' כמו כן עובד המשרד במקביל משרד רואה חשבון בניו יורק ונותן שירות של פתיחת חברה אמריקאית, חשבון בנק אמריקאי, הגשת דוחות מס בארצות הברית וכו'
משרד רואי החשבון אייל רז ושות' החל ללוות עסקים העוסקים בקנייה ומכירה באינטרנט , עסקים העוסקים במסחר אלקטרוני וכו' בשנת 2010 מתוך אמונה שזה תחום מתפתח ולא ניתן לו מענה מקצועי מספק.

כמו כן עסקים רבים בעיקר בתחום הקמעונאות עוברים לעבוד גם באמצעות מסחר אלקטרוני. תקבולי המכירה מתקבלים באמצעות חשבון הפייפאל – PayPal , טרנזילה, פיוניר, כרטיסי אשראי שונים או באמצעות אתרי סליקה אחרים הנותנים מענה מאובטח לעוסקים במסחר אלקטרוני, עסקים דיגיטליים ועוד. לכן חשוב רואה חשבון שמבין את סוגיית ניהול הספרים של סוחרים באינטרנט בעיקר בכל הקשור לסוגיות מע"מ ,חשבונות בנקים וירטואלים, נותני שירותים בחו"ל, כמות עסקאות אדירה בכל חודש ואופן רישום התקבול. 

אנו מזמינים להתקדם למשרד שמתמחה בכל נושאי הדיגיטל והמסחר באינטרנט, ובכך לחסוך המון זמן כסף ובירוקרטיה מיותרת.

שירותי הנהלת החשבונות השוטפים לעסקים דיגיטליים ומסחר אלקטרוני שמשרדנו מספק באופן שוטף כוללים:

E-COMMERCE

התמחות בשירותים למשווקים וסוחרים דיגיטלים

20
סוחרים באיביי
1
סוחרים באמזון
סוחרי בשופיפי
1
סוחרים באטסי
1
חברות אמריקאיות

הגיע הזמן לשדרג את העסק שלך

אם אתה מחפש רואה חשבון בראשון לציון והעסק שלך חשוב לך, אודה לך אם תשקיע שתי דקות מזמנך, מוצגות לפניך מספר שאלות, אם התשובה לחלק מהשאלות היא לא, אני ממליץ לך להכיר שיטת הנהלת חשבונות אחרת מתקדמת יותר וחכמה יותר. הנהלת החשבונות שניתנת במשרד רואי החשבון אייל רז ושות' תעניק לך כלים ניהוליים ומידע פיננסי שוטף ותענה על כל השאלות שעלו כאן והרבה יותר.

האם רו"ח שלך מציג לך תקציב חודשי/רבעוני/שנתי ? האם רו"ח מציג לך את נקודת האיזון של העסק ? האם הדוחות השנתיים שלך מוגשים במועד לשלטונות המס ? האם אתה מרוצה מרואה החשבון שלך ? האם השירות שאתה מקבל מצוות המשרד הוא מהיר ואיכותי ?

ענית לא על אחת מהשאלות הגיע הזמן לשדרג את הנהלת החשבונות שלך ולקבל שירות אישי ומקצועי יותר, צור קשר עם משרדנו ורואה החשבון אייל רז, ייתן לך תשובות מידיות בטלפון או בפגישה ללא תשלום או התחייבות.

שאלות נפוצות ותשובות

אחת לרבעון מכין רואה חשבון אייל רז יחד עם צוות המשרד דוחות רווח וההפסד רבעוניים ונתונים פיננסים נוספים. הלקוח מתעדכן במצב העסק ומקבל הדרכה מפורטת מה עליו לעשות בכדי למקסם את רווחיו. בשיטה זו, הלקוח מעודכן כל הזמן לגבי תוצאות הרווח וההפסד של עסקו ויכול לערוך שינויים, להימנע מביצוע טעויות ולמקסם את רווחיו. הדוחות אף מלווים בגרפים והסברים ברורים – בכדי ליצור תמונת מצב ברורה וחדה.

התקציב השנתי של החברה הוא כלי ניהולי שמטרתו תכנון הכנסות והוצאות הארגון בתקופה מוגדרת. התקציב נקבע מראש לפני תחילת התקופה. המרכיבים העיקריים בתקציב החברה הינם הערכת סך המכירות של הלקוח, שיעור הרווח הגולמי וסך ההוצאות הקבועות.
ראשית, מחשבים רואי החשבון של המשרד עבור הלקוח את תקציבו השנתי, בהתבסס על תקופות קודמות. לרוב מתבצע תכנון תקציבי לתקופה של שנת מס, אולם רואי החשבון במשרד מעדכנים נתון זה אחת לרבעון, שכן לעיתים קרובות מתרחשים בעסק תהליכים המשפיעים על תקציב החברה וחשיבות עדכונו, היא גבוהה ביותר. זאת, מאחר וחריגה ממנו או טעות בחישובו תביא לשיבושים קריטיים בניהול תזרים המזומנים. שיבושים שכאלה, יביאו בין היתר לחוסר אמון של הבנק בלקוח וההשפעות מחוסר אמון שכזה הן קשות.

נקודת האיזון הוא סך ההכנסות בו החברה לא תרוויח ולא תפסיד. אופן חישוב נקודת האיזון נתמך על שני נתונים משמעותיים: שיעור הרווח הגולמי המקובל בחברה וסך ההוצאות הקבועות.
לצורך המחשה: אם שיעור הרווח הגולמי של החברה ממכירת מוצריה הוא 40% וסך ההוצאות הקבועות הוא 80,000 ₪, אזי, נקודת האיזון של החברה תהיה ברמת מכירות של 200,000 ₪ (80,000/0.4 = 200,000).
חישוב נקודת האיזון הינו בסיס מהותי להבנת היקף ההכנסות המינימאלי הנדרש על מנת להבין מהי הנקודה בה סך ההוצאות שוות לסך ההכנסות. מנקודה זו, כלומר, מעל רמת הכנסות זו העסק יהפוך לרווחי. לאור חשיבות נקודת האיזון היא מחושבת על ידי רואה חשבון אייל רז בכל רבעון.

תזרים המזומנים הוא ה"חמצן" של כל עסק. משפט זה מקבל משנה תוקף בתקופה של מיתון. לאור זאת, דו"ח תזרים המזומנים של חברה חייב להיות מדויק, שכן גם טעות בתום לב עשויה להיות דרמטית ולהוביל את החברה למצב קשה. לכן, מייחס משרד רואי החשבון לנושא זה חשיבות מיוחדת. לאור כך, אצל כל לקוחות המשרד מותקן קובץ אלקטרוני (מצורפת דוגמא לקובץ תזרים בסיסי) , המחשב את מצב תזרים המזומנים באופן אוטומטי. יתרה מכן, הלקוח מקבל הדרכה מפורטת אודות חשיבותו של הקובץ, השימוש בו והטמעתו בצורה מושלמת בהליכי העבודה של הלקוח. כך, הלקוח מעודכן בצורה שוטפת במצב תזרים המזומנים, והתזרים מנוהל בהתאם למסגרות האשראי של העסק.

ניהול המלאי הינו חלק חשוב בניהול עסק המאחסן בשטחו מלאי סחורות. ניהולו בצורה נכונה חשוב ביותר לצורך רווחיותו של עסק, ומהווה נתון מכריע בתכנון וחישוב החשבונאי של העסק. להלן הסיכונים העסקיים הקשורים במלאי:

להחזקתו של מלאי יש עלות – החזקה של כמות מלאי גדולה מידי מגדילה בהכרח את הוצאות המימון.
מלאי גדול מעלה את הסיכוי לגניבות ותרמיות.
המלאי עלול להתיישן, לאבד מערכו או אף לאבד ערכו לגמרי.
כמות מלאי קטנה מידי עשויה לפגוע בפעילות העסק.
לכן, מייחסים רואי החשבון במשרד לנושא המלאי חשיבות רבה. לאור כך, אחד מהכלים הניהוליים החשבונאיים של החברה הינו מנגנון בקרה לחישוב המלאי. בשיטה זו, מותקן קובץ אלקטרוני במחשבי החברה, המחשב את כמות המלאי, תוך התחשבות במבצעי מכירות שמקיים העסק, רכישות חדשות של מלאי ועוד.