About

קצת עלינו ועל האנשים מאחורי המשרד

כיום, בעולם כלכלי מורכב ודינמי, אין זה מספיק להיות מנהל טוב, על מנת לשפר את התוצאות העסקיות נדרשת ראייה עסקית מעמיקה וליווי מקצועי ועסקי הניתן ללקוחות המשרד על ידי רואי חשבון של משרד רואי החשבון אייל רז ושות'.

כל עסק חייב להיות ערוך לשינויים, להתפתח ולהתייעל באופן שוטף בהתאם למציאות הכלכלית בה הוא מתקיים. ע"פ מדיניות המשרד מוצגות ללקוחות המשרד במהלך השנה הצעות ליעול ושיפור תהליכי העבודה בארגון. בעסקים קטנים ובינוניים יתקשה לעיתים מנהל העסק להתבונן על העסק באופן אובייקטיבי ולקבוע איזה שינויים יש לבצע על מנת למקסם את תוצאות העסק. עובדי משרד רואי החשבון אייל רז ושות' משלימים צורך זה ומאפשרים התייעלות משמעותית בניהול העסק והפקת רווחים מקסימאלית, תוך מתן שירות אישי ואמין.
משרד רואי החשבון אייל רז ושות' מאפשר ללקוחותיו התנהלות כלכלית יעילה יותר, רואה החשבון אייל רז שותף מלא לכל החלטה כלכלית מהותית של לקוחות המשרד והוא מוודא כי היא מתאימה לאופי עסקיהם, שאיפותיהם והמציאות הכלכלית באותה עת.

הדוחות שנתיים אינם מאפשרים ייעול וניהול עסק באופן מקצועי. על כן במסגרת שרותי הנהלת החשבונות השוטפים מקבלים לקוחות המשרד דוחות רווח והפסד חודשיים המוצגים למנהלי החברה על ידי רואה החשבון אייל רז, כמו כן מכין המשרד עבור לקוחותיו דוחות נוספים וכלים ניהוליים המשפרים את התוצאות העסקיות של החברה ואת אופן ניהולה. צוות העובדים במשרד עובר הדרכות באופן שבועי על פי תכנית הדרכה על מנת שיוכל לתת ערך מוסף רב ככל שניתן ללקוחות המשרד. 

המשרד מתמחה בתחום המסחר באינטרנט ונחשב למשרד הגדול בארץ בתחום עם מאות סוחרים המוכרים באיביי, אמזון, שופיפיי, אטסי וכן נותני שירותים בתחום כגון נוודים דיגייטלים, אפיליאיטורים, סוחרי מדיה, מטבעות וירטואליים וכדומה. מרבית הלקוחות של המשרד הם מתחום המדיה והטכנולוגיה, המסחר באינטרנט והם פועלים כעצמאים, שותפויות , חברות ישראליות, חברות אמריקאיות ( LLC, INC, LTD) המשרד פועל בשיתוף פעולה מלא עם משרד רואי חשבון בניו יורק על מנת לייעל את תהליך הקמת חברות אמריקאיות, פתיחת חשבונות בנקים בארצות הברית ודיווחים לרשויות המס בארצות הברית.

כמו כן פועל המשרד בתחומים כלכלים נוספים: ייעוץ מס למיזמים חדשים, ייעוץ מס לחברה חדשה, ייעוץ מס לעצמאים, תכנוני מס לעסקים חדשים, פתרונות מיסוי בתחום הנדל"ן, יעוץ פנסיוני לבעלי שליטה, יחידים ועצמאיים. יעוץ עסקי לחברות בקשיים והחלטה לגבי תכנית הבראה, יעוץ פיננסי ותכניות עסקיות להבנת העסק וצרכיו, ראיית חשבון לעסק חדש, הנהלת חשבונות חיצונית או פנימית ומתן ערך מוסף ללקוחות המשרד. חשבות שכר על ידי חשבת שכר מנוסה, משכורות לחברות ולעצמאיים, חוות דעת מומחה לצד ג' ולבתי משפט, הקמת עסק חדש כולל פתיחת תיקים ברשויות המס ללא תשלום ללקוחות המשרד. הבראת עסקים בקשיים כולל פתרונות אסטרטגיים ותמיכה במחלקת המכירות, יעוץ מס לעצמאים ולבעלי שליטה. תכנוני מס, יעוץ פיננסי לחברות בינוניות, הנהלת חשבונות במשרדי הלקוח, תכנוני מס לחברה חדשה, מחלקה מיוחדת המתמחה בליווי עסקים חדשים, יעוץ פיננסי לחברות קטנות ובינוניות, הנהלת חשבונות הכוללת התאמות יומיות לחברות בינוניות בראשון לציון ובכלל בגוש דן, הנהח"ש, הנ"ח, הנהל"ח

מנכ"ל

אייל רז

מייסד המשרד הוא רואה חשבון אייל רז המנהל את מחלקת הביקורת והייעוץ במשרד. בעל רישיון רואה חשבון משנת 2000. בעבר מנהל ביקורת בכיר במשרד רואי החשבון "ליובושיץ קסירר & ארנסט אנג יאנג (EY)" – מארבעת משרדי רואי החשבון הגדולים בארץ. בעל ניסיון רב בביקורת של חברות קטנות ובינוניות, הצהרות הון ודיוני שומות במס הכנסה, ייעוץ עסקי וגיוס אשראי לחברות קטנות ובינוניות והכנת תכניות הבראה. חבר בלשכת רואי החשבון בישראל. מרצה במכללה למנהל, סמנכ"ל כספים במספר חברות פרטיות. כיום, שותף במספר חברות בתחומים שונים ובהן חברת my profit שפיתחה אתר המותאם לניהול פיננסי ותפעולי של חנויות באיביי, אתרי מכירות עצמאיים ועוד.

עוזרת אישית

שרית

עובדת במשרד מעל שנתיים, אחראית על נושאי המנהלה, גביה, עבודה מול לקוחות חדשים כולל פתיחת התיקים ברשויות המס וקליטה חלקה של הלקוח במשרד וכן עזרה שוטפת למנהלות החשבונות במשרד על מנת לייעל את תהליכי העבודה ולסיים משימות מהר ככל שניתן.

מנהלת חשבונות

סלי

מנהלת תיקים של לקוחות עצמאים, שותפויות וחברות בתחום המסחר באינטרנט מקליטת החומרים והמשכורות ועד הדיווח לרשויות ועד הכנת המאזן לביקורת . בנוסף ריכוז הנתונים לדיווח של הדוחות השנתיים של לקוחות המשרד ועבודה מול מערכות המחשוב של רשויות המס.

מנהלת חשבונות

אולגה

מנהלת תיקים של לקוחות עצמאים, שותפויות, חברות וחברות אמריקאיות בתחומי הקמעונאות ותחום המסחר באינטרנט מקליטת החומרים והמשכורות, הדיווח לרשויות ועד הכנת המאזן לביקורת.

מנהלת חשבונות

נינה

מנהלת תיקים של לקוחות עצמאים, שותפויות, ובנוסף חברות בתחומי מסחר שונים מקליטת החומרים,  הדיווח לרשויות ועד הכנת המאזן לביקורת.

מנהלת חשבונות

גלית

מנהלת תיקים של חברות בתחומים שונים כולל הנהלת חשבונות מלאה של פעילות המשרד ופעילות של חברות קשורות נוספות מקליטת החומרים והמשכורות ועד הדיווח לרשויות ועד הכנת המאזן לביקורת

כתבו עלינו בעיתונות

הגיע הזמן לשדרג את העסק שלך

אם אתה מחפש רואה חשבון בראשון לציון והעסק שלך חשוב לך, אודה לך אם תשקיע שתי דקות מזמנך, מוצגות לפניך מספר שאלות, אם התשובה לחלק מהשאלות היא לא, אני ממליץ לך להכיר שיטת הנהלת חשבונות אחרת מתקדמת יותר וחכמה יותר. הנהלת החשבונות שניתנת במשרד רואי החשבון אייל רז ושות' תעניק לך כלים ניהוליים ומידע פיננסי שוטף ותענה על כל השאלות שעלו כאן והרבה יותר.

האם מבוצעות התאמות מלאות בכרטיסי הנה"ח אחת לחודש ? האם אתה מקבל דיווחים על התשלומים לרשויות המס באימייל ובוואטסאפ ? האם מאזן הבוחן שלך נבנה על פי המודל המתאים לפעילות העסקית שלך ? האם אתה מרוצה מהשרות שאתה מקבל היום המנהל החשבונות שלך ? האם דיברת עם רואה החשבון שלך בחודש האחרון ? האם אתה מקבל דוחות תקופתיים או שאתה יודע מה התוצאות העסקיות תקופה ארוכה אחרי שמסתיימת השנה?

ענית לא על אחת מהשאלות? הגיע הזמן לשדרג את הנהלת החשבונות שלך ולקבל שירות אישי ומקצועי יותר, צור קשר עם משרדנו ורואה החשבון אייל רז, ייתן לך תשובות מידיות בטלפון או בפגישה ללא תשלום או התחייבות.