לקוחות ממליצים

לקוחות ממליצים על משרד רואי החשבון אייל רז ושות':

בעמוד זה אנו מציגים המלצות שנתקבלו מלקוחות המשרד. כל הלקוחות הנ"ל מקבלים שרות על פי שיטת SmartBiz.
כל המעוניין ליצור קשר טלפוני עם אחד הממליצים מוזמן ליצור עימנו קשר טלפוני ולקבל את פרטי הממליץ.

"במשך חמש שנים החלפתי שלושה רואי חשבון שידעו רק לאסוף ממני את החומר למע"מ ולקחת שכר טרחה. חיפשתי רואה חשבון שיבין את העסק שלי וייתן לי דוחות כספיים ונתונים פיננסים בזמן אמת על מנת שאוכל לקבל החלטות טובות יותר. רואה החשבון אייל רז מלווה אותנו כבר 4 שנים. אני ממליץ בחום".
שלומי – מנכ"ל ובעלים זום 18.

"רואה החשבון הקודם שלי המליץ לי לבצע מהלך עסקי משמעותי. למזלי, חבר טוב המליץ לי להיפגש עם משרד רואי החשבון אייל רז ושות' – Smartbiz ולקבל חווות דעת נוספת. צוות המשרד פסל את העסקה על הסף. חסכתי עשרות אלפי ₪".
תמר – בעלים של חברה בתחום השירותים

"רו"ח אייל רז ליווה אותנו במשך מספר שנים עד למכירת החברה. אם אתם מחפשים רואה חשבון לא סטנדרטי עם חשיבה יצירתית, יוזמה והבנה עסקית אני ממליץ להיפגש עם אייל ולהתרשם".
צ. שותף/מנהל בחברת מדיה

"החלטתי שנמאס לי מהפתעות של רשויות המס, אחת לחודש הייתי מקבלת מכתב מרשויות המס בגין חובות, קנסות, עיקולים לא ברורים. לא הצלחתי להבין למה ניהול חשבונות של עוסק מורשה יכול להיות מסובך כל כך. חיפשתי רואה חשבון מסודר ואמין. חברה המליצה לי על משרד רואי החשבון אייל רז ושות' – Smartbiz. היום אני ממליצה לך"
ענבל – מנהלת סטודיו לחוגים.

"כבעלים ומנהל של קבוצת חברות בתחום השיווק והפרסום חיפשתי משרד רואי חשבון שילווה אותי לאורך כל השנה, שייתן לי מידע עסקי, יהיה אחראי על הנהלת החשבונות באופן ישיר, יציג לי דוחות רווח והפסד בכל חודש, יבצע בקרה על תזרים המזומנים, יגיד לי מי דעתו בסוגיות עסקיות בפגישות מסודרות ולא בשיחת טלפון של דקה וחצי. המליצו לי להיפגש עם רואה החשבון אייל רז מנהל ובעלים של משרד רואי החשבון אייל רז ושות' מכיוון שהמשרד פיתח את שיטת הנהלת חשבונות In-house. הנהלת החשבונות נמצאת בפועל אצלי במשרד כך שאם אני צריך להפיק חשבוניות, קבלות, העתקי מסמכים וכו' הכל נמצא לידי אולם, מה שחשוב לי הרבה יותר זה שהניהול המקצועי של הנהלת החשבונות מבוצע על ידי משרד רואי החשבון. אייל רז הוא זה שמנהל בפועל את מחלקת הכספים, הוא נותן את ההנחיות וקובע את שיטות העבודה. אני מקבל הנהלת חשבונות מצויינת, ליווי מלא של רואה חשבון בכל התהליכים הקריטים וכל זאת במחיר הוגן של עלות מול תועלת.
ח. שותף/מנהל של חברת מדיה ומשרד פרסום

"ברצוני להחמיא למשרד רואי החשבון אייל רז ושות' – Smartbiz על השרות המהיר והאמין שאני מקבל בכל חודש בעת הכנת הדיווחים השוטפים למע"מ. תודה אישית גם לסופי על השרות האישי והמסור".
מיה – בעלים של חנות בגדים

" יש לי היום הזדמנות להגיד תודה לצוות משרד רואי החשבון אייל רז ושות'. אז תודה שאתם זמינים, מקסימים ומהירים, שאתם מדויקים ובמילה אחת – שאתם מצוינים! "
הילה – פרילנס בתחום התקשורת

"לנו חשוב שרות מהיר ואמין. כאשר חיפשנו משרד רואי חשבון היה חשוב לנו שצוות המשרד יהיה אינטיליגנטי ואמין. התרשמנו ממשרד רואי החשבון אייל רז ושות' – Smartbiz ולא טעינו "
דודי – מנכ"ל משותף בחברה לייעוץ ארגוני.

"אני מאמין בשירות אישי. רואה החשבון הקודם שלי היה מבולגן ולצערי שילמתי בגלל רשלנותו קנסות לרשויות המס. לי חשוב שרואה החשבון יאשר באופן אישי את הדיווחים לרשויות המס בכל חודש. מהיום שעברתי למשרד רואי החשבון אייל רז ושות' – Smartbiz הפסקתי לקבל הודעות על קנסות או איחורים בדיווחים לרשויות המס ואני מרגיש שאני בידיים טובות."
עמית – מנהל חברה בתחום הפיננסי.

"אני אחד הלקוחות הראשונים של המשרד. מרוצה, ממליץ בחום, ישן טוב בלילה."
צחי – מנהל בית ספר לג'ודו – "ג'ודו ישראל"

"הקמנו לפני כשנה רשת מזון מוכן ייחודית שמתוכננת לגדול למספר סניפים בגוש דן. יכולתי לקחת את רואה החשבון שמלווה את אבא שלי כבר 20 שנה אבל חיפשנו משרד רואי חשבון דינמי שילווה אותנו וייתן ייעוץ עסקי ומידע פיננסי באופן שוטף על מנת שנוכל לקבל החלטות עסקיות נכונות."
איתן – מנהל רשת למוצרי מזון

המלצות נוספות יתווספו לאתר בקרוב.

מקים עסק חדש? משרד רואי החשבון אייל רז ושות' מתמחה בליווי עסקים חדשים. לחץ כאן